Yukio Kioshi - kapitán 6. divize

Goto down

Yukio Kioshi - kapitán 6. divize

Příspěvek pro Mishkenzie za Mon Mar 27, 2017 6:30 pm


Jméno:

Yukio Kioshi

Divize:

6. divize

Hodnost:

Kapitán

Výška:

180 cm

Váha:

80 Kg

Barva reiatsu:

Žlutá, až oranžová


 

Klidný a vyrovnaný mladý muž. Má rád ženskou společnost v tom smyslu, že si se ženami prostě rozumí. Rád lehává na klidných místech a pozoruje oblohu. Člověk ho nedokáže téměř ničím naštvat, nejvíc ho však vyprovokuje, když mu někdo ukradne, rozleje či jinak zneuctí jeho milovaný džusík, který má vždy při sobě. Rád se směje, většinou s doširoka roztaženými ústy a zavřenýma očima.V oblibě má takový ten divný ksicht, při kterém zavřete jedno oko a zasmějete se s vyceněnými zuby.

Nesnáší hloupé vtipy a chrochtání při smíchu. Ale nejvíc ze všeho nesnáší lidi, kteří si žužlají vlasy.

Na pravé ruce má tetování, které nemá žádný hlubší smysl, Docela často tento symbol vídal ve snech.
Kapitola I
Narodil se v Rukongaii. Matka vlastnila lékárnu a otec byl obchodník, který byl věčně na cestách. Nežili si špatně, všeho měli dostatek a mezi lidmi byli oblíbení a vážení. Často rozdávali léky, těm, kteří neměli dostatek peněz, na vlastní náklady. Jeho otec chtěl, aby pokračoval v rodinném podniku, ale tím, že nebyl doma a nevěnoval se mu, Yukio dával přednost práci v lékárně. Na cesty s otcem byl příliš mladý, a proto se jich začala účastnit jeho starší sestra.
Během času, který trávil s matkou se naučil připravovat různé léky a masti. Netrávil čas tak jako jeho vrstevníci. Radši byl zavřený ve své provizorní laboratoři a studoval účinky rostlin atd. Přesto měl jednoho velice vzácného a blízkého člověka. Rin byla jeho nejbližším přítelem. Bydlela u nich v lékárně, vzadu ve skladu měla malý prostor jen pro sebe. Její maminka umřela, když ji bylo zhruba šest let a Yukiho rodina se ji ujala. Jejich dům, který byl právě naproti lékárně někdo odkoupil a vnikla v něm cukrárna, kterou Yukio s Rin velice rádi navštěvovali.

Kapitola II
Čas plynul a Yukio i Rin byli v nádherném pubertálním období, které opět zvládali spolu. Nikdy neprojevili zájem jeden o druhého, byli to prostě kamarádi, kteří si nesmírně rozuměli a rádi spolu trávili čas. Otec byl na cestách čím dále častěji a Yukio se stal „novou hlavou rodiny“. Musel se starat o maminku, která nebyla nijak nemocná ani nic podobného, měl jí jen rád a nechtěl, aby se zatěžovala prací, kterou zvládal také. Jméno jejich rodinné lékárny dávno předčilo jméno jejich rodinného podniku. Díky novým receptům, které Yukio vyzkoumal se uzdravila spousta lidí.
Rin pořád vykládala Yukiovi o tom, jak úžasné musí být shinigamim. Sama byla zkušeným šermířem a jelikož většinu času trávila s Yukiem, byl v tomto umění také dobrý, možná i lepší. Když Yukio konečně pochopil, že matka dokáže lékárnu vést sama, rozhodl se společně s Rin vstoupit do akademie.

Kapitola III
Období na akademii bylo jedním z nejkrásnějších v dosavadním Yukiově životě. Ne jednou jej i s Rin málem vyhodili. Důvodů byla spousta, většinou různé vtípky na úkor učitelů. Jednou měli opravdu na mále a zůstali v akademii jenom proto, že Yukio prokázal neobyčejný talent a ochotu, když vyléčil dcerku kapitána šesté divize. Jeho talent byl opravdu velký a díky němu mohl akademii opustit dříve.
Rin takové štěstí neměla, její výsledky byli průměrné, ale Yukiovi úspěch moc přála. Pořád se stýkali a pomáhali si i přes to, že byl Yukio už rok členem čtvrté divize. Když se viděli naposledy, předala mu Rin přívěšek, který nosila odmalička. Byla převelena ke speciálním jednotkám, které plnili své poslání daleko od Seireitei.


Kapitola IV
Yukio pokračoval v tom co opravdu uměl, a to bylo pomáhání ostatním a jejich léčení. I přes to si ve čtvrté divizi připadal poněkud nesvůj. Byl rád, když mohl jít navštívit kapitána šesté divize, se kterým se ode dne, kdy mu uzdravil nemocnou dcerku velice sblížil. Kapitán mu dával cenné rady a v podstatě ho přijal za svého syna když, jeho matka i otec zemřeli.
Jednoho dne byl Yukio poslán na misi mimo soul society právě kapitánem šesté divize. Většinou se nestávalo, aby někdo ze čtvrté divize dostal na starosti tak důležitou misi úplně sám. Ale o Yukiovich schopnostech a znalostech nebylo možno pochybovat. Byl žákem jednoho z nejlepších kapitánů, co Seireitei pamatovalo.

Kapitola V
Po návratu z mise byl Yukio velice nešťastný, když zjistil, co se v jeho nepřítomnosti stalo. Dozvěděl se o povstání proti režimu, který v soul society panoval již ve chvíli kdy byl poslán na onu misi. Byl pryč dlouhých pět let a o dění v Seireitei měl opravdu málo zpráv. Během těchto pěti let opravdu zesílil a nabral nespočet zkušeností. O poslání jeho mise toho nikdo moc neví. Ani vrchní kapitán či nová centrála 46.
Po svém návratu byl předvolán před nového vrchního kapitána, který mu sdělil informaci o tom, že bude novým kapitánem šesté divize. Že by si to tak bývalí kapitán jistě přál. Přeci jen Yukio vědělo šesté divizi dost věcí. Sice ještě zdaleka nebyl na kapitánské úrovni. Po smrti mnoha shinigami byl ale jedním z nejsilnějších a nejvěrnějších, které Seiraitei mělo.

Zanjutsu
10
Shunpo
5
Léčení
10
Další schopnosti:
Léčit dokáže rychle a efektivně i pomocí jedné ruky, co víc, zvládá léčit i sám sebe. Vytvořil vlastní techniku regenerace. Díky ní vydrží v boji opravdu hodně. Je založena na práci s reiatsu a léčícím kido, díky jeho schopnosti léčit a této technice je nejelitnějším lékařem gotei. 13. Jeho práce s Reitasu je na vysoké úrovni díky tomu mu stačí použít malé množství reiatsu k velkému účinku. Pokud by do útoků vkládal příliš mnoho riatsu mohl by si dost ublížit, díky své regeneraci to však občas přehnat může.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jméno: Keiko
Vzhed: Obyčejná katana. Rukojeť černo žlutá. Pochva černé barvy je zdobena žlutou stuhou.

Keiko je milá mladá dívka, která si s Yukiem opravdu rozumí. Když se ji rozhodne navštívit věčně kolem něj poletuje a škádlí ho svými narůžovělými křídly. Moc ráda si žužlá svoje modré vlasy, co leze Yukiovi opravdu na nervy. Velice ráda zpívá a povídá si. Má moc ráda vůni růži. Je zvyklá Yukiovi radit, ačkoliv on to bere spíše jako buzeraci. Přesto se mají oba moc rádi.Vyvolávací příkaz:
„Rozezpívej oblohu zvuky svých křídel Keiko“
Podstata:
Kido

1 schopnost: Píseň růží
Yukio uchopí meč volně mezi malíček a palec pravé ruky. Levou rukou cvrnkne do jeho špičky čímž ho rozezní v určité tónině. Pak meč uchopí normálně. Začne se ozývat nádherný zpěv Keiko, který jako by vycházel přímo z meče. Až Keiko dospívá z nebe začnou padat lístky růží žluté barvy. Yukiovi a spojencům pomalu hojí utržené rány. Nepřátelé by se jich však měli stranit, jsou velice ostré. Nepadají však nijak rychle. Je jich jen opravdová spousta a pořád se objevují nové a nové.

2 schopnost: Trnový meč
Yukiovi se v ruce zhmotní meč zářící v barvě jeho raitsu.  V podstatě je Reistu tvořen, ale je stejně tak pevný a ostrý jako každý dobrý meč. Tímto mečem může útočit, i se bránit. Jeho pravá moc je však jiná. Pokud yukio chce, může jim řídit padající lístky růží. Respektive řídit je svou vůlí. Jejich rychlost je pak rovna Yukiově shunpu. Velikost meče může Yukio libovolně měnit.


3 schopnost: Poupě spravedlnosti
Yukio zabodne Trnový meč do země. V tu chvíli je nepřítel odmrštěn pryč tlakovou vlnou. Yukia a případné spojence obalí poupě. Tvořené opět jeho reiatsu. Poupě je neproniknutelné (ovlivněno silou protivníka) a navíc jsou v něm všichni léčení a uzdravováni.

Mishkenzie
Admin

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 19. 03. 17

Zobrazit informace o autorovi http://bleach.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru