Eiji Harada - kapitán 2. divize

Goto down

Eiji Harada - kapitán 2. divize

Příspěvek pro Eiji za Mon Mar 27, 2017 4:58 pmJméno: Eiji
Příjmení: Harada
Divize: druhá
Hodnost: kapitán

Hladina reiatsu:
Barva reiatsu: červená

Pohlaví: muž
Krevní skupina: A+
Výška: 181 cm
Váha: 76 kg

Datum narození: 15. Září
Místo původu: západní Rukongai, první okres, Junrinan
Současný pobyt: Seireitei

Theme song: Exile - Indestructible
Hlas postavy: Daisuke Ono (Postava - Jun Satou)


Krátké šedé vlasy, světlé modré očí. Na obličeji u něj většinu času můžete zahlednout ležérní strniště.  Styl účesu má opravdu jednoduchý, prostě to nějak rozhází a vypadá skvělé. Postavu má atletického typu. Pevné, štíhlejší tělo a silné kosti. Na pravém předloktí má tetování se slovy „Seek Nothing“. Co se týče jeho oblečení, nosí černou shinigami uniformu bez rukávů, kolem rukou má vždy omotané bílé obvazy a svůj kapitánský plášť nosívá jako vestu, což je dosti neobvyklé. Své zanpakutō ve formě wakizashi má umístěné vzadu za svým obi (pásek).Sukničkář, zkouší to snad na každou přitažlivou ženu, kterou vidí. Používá hodně sarkasmus. Někdy ani on sám neví, jestli něco opravdu myslel vážně nebo ne. Má skryty talent ztrapnit se před každou ženou, na kterou promluví. Dřív nebo později to přijde, ale i když si je toho vědom, tak ho to nikdy neodradilo. Nezdráhá se používat vulgárnější slova v přítomnosti mužů a kamarádů. Osvojil si to častými návštěvami věznice, kde pracoval jako dozor. Je velmi klidné nátury. Nepotlačuje v sobě ovšem emoce, je mu to jen upřímně jedno. Jsou situace, které ho dokáží vyvést z míry, naštvat nebo skutečně ztrapnit, jen to není tak často.


♥ nepije žádný jiný alkohol, než je saké a nejí žádnou jinou přílohu kromě rýže
♥ často naráží do sloupů, jsou to jeho úhlavní nepřátelé
♥ nejraději ze všeho nacvičuje nové bojové techniky
♥ má mazlíčka, jmenuje se Konfucius, je to trošičku retardovaný šnek


Eiji se objevil jako malý chlapec v západním Rukongaii, v okrese jménem Junrinan. Byl dezorientovaný a nemohl si na nic vzpomenout. Obyčejně bys začal vyšilovat a ptát se sám sebe, kde to jsi a co tu děláš, ale jediné na co mohl Eiji v tu chvíli myslet, byla miska plná teploučké rýže. Měl hlad. S kručením v břiše začal prohledávat okolí. Našel stánky s jídlem. Byl tu ovšem jeden malinkatý problém, při důkladnějším prohledání svého oblečení zjistil, že neměl žádné peníze. Po pár hodinách neúspěšného žebrání jídla se rozhodl něco odcizit. Téměř se mu to i podařilo, ale poté co utíkal z místa činu, narazil do sloupu a majitel pečiva ho dohnal. Své zboží si sebral zpět a hochovi chtěl dát za vyučenou.  V ten okamžik se zpoza rohu objevila pihatá tvář se dvěma copy na hlavě. Muže nakopla a odlákala. To mu dalo druhou šanci na útěk, soustředil se na sloupy před ním a úspěšně zdrhl. Za malý okamžik si ho ona holka našla, opravdu se objevovala nečekaně jako duch a po malém rozhovoru ho pozvala do jejích party. Šarm zafungoval.

Takomiho četa. Parta devíti mladých chlapců a dívek. Společně se snažili přežít na místě zvaném Rukongai. Dělali, co bylo potřeba. Kradli, pracovali za malý peníz a byli označování za výtržníky. To jim však nevadilo, to nejdůležitější bylo, že nebyli sami. Jedno roční období měnilo to druhé a členové odcházeli jeden za druhým pryč. Většina zemřela, někteří četu opustili a zůstali jen tří. Zakladatel Takomi, pihatá Saya a Eiji. Všichni zestárli a dostali se do bodu, kdy chtěli od života více, chtěli něco dokázat. Eiji si vydělával především pouličním boji, což bylo nebezpečné, ale aspoň to v něm rozpumpovalo krev a adrenalin proudil jeho tělem. Býval pořád potlučený a jeho tělo to začalo vzdávat. Sice byl dobrý v bojových uměních, rychlost mu nechyběla, ale soupeři byli pořád větší, silnější a odolnější. Začal prohrávat a pořádně ho to rozčilovalo. Chtěl se stát silnějším.

Trénink, který podstupoval, nebyl už příliš účinný. Více toho ovšem neznal. A kde jinde hledat sílu než v Seireitei. Neznal výjimečné bojovníky, kteří by ho mohli učit, a slyšel, že tam jich žilo hodně. Věděl, že oplivá duchovní sílou, nebyl obyčejná duše. Rozhodl se toho využít, titul hrdiny Soul Society ležel kousek před ním. A hrdiny má ráda přece každá žena, nemám pravdu? Prošel bránou Seireitei a zanechal své dva přátele za sebou.

Akademie Shin'ō. Tady toho není moc co vyprávět. Byly to radostné časy trávené ve společnosti dívek, ne tak radostné časy šprtáním se po nocích den před zkouškou a přežívání kocoviny. Podařilo se mu dokončit všechny ročníky v pořádku bez propadnutí, z velké části díky ochotě pilnějších kamarádů. (Tímto bych jim chtěl jako autor srdečně poděkovat)

Dle jeho výsledků a doporučení učitele Hakuda, byl přidělen k Onmitsukidō. Z toho měl později neskutečnou radost, jelikož velitelka téhle tajné jednotky byla opravdu nádherná obdařená žena. Polovinu volného času, jenž tam strávil, se snažil přimět svou nadřízenou, aby s ním šla na romantickou schůzku. Nikdy se mu to nepovedlo, ale ostatní povídali, že byl úplně první, kdo o sobě mohl říct, že je jejím žákem. Nikdy nikoho kromě něj nepřijala a trávili spolu hodně času, většinou tréninkem nebo plněním tajným operací pro Seireitei, což se podle ní nepočítalo jako rande.

Eiji patřil k první divizi Onmitsukidō. Ta se specializovala hlavně na boj beze zbraně, takzvané Hakuda. K jejich povinnostem patřilo trestat a zabíjet bývalé bohy smrti, kteří porušili zákon. Eiji není chladnokrevný zabiják, ale patřilo to k jeho práci a trvalo mu celkem delší dobu se s tím smířit. Kromě toho také několikrát sloužil se třetí divizi ve věznici, kde často musel uklidňovat potyčky trestanců, a ne všichni byli vstřícní. Gotei 13 vystupovala jako vnější obrana Soul Society, kdežto Onmitsukidō jako ta vnitřní.

Velitelka tajný jednotek používala při soubojích jednu z pokročilých technik boje, shunkō. Je to spojení hakuda a kida, umožní vám neuvěřitelně rychle se pohybovat a spojí tě navíc s elementem větru nebo blesku. Eiji byl touto dovedností ohromen a snažil se ji naučit. Bohužel se mu to nepodařilo, jeho tělo nebylo příliš kompatibilní s kidem na takové úrovni. Takže co teď? Vzdát to? To nepřipadalo v úvahu, myšlenka této techniky byla skvělá, jen potřebovala přizpůsobit jeho stylu. Spoustu let trénoval a zkoušel různé variace shunka, až se mu nakonec podařilo něco trochu odlišného.

Na Seireitei padly temné časy. Pravidla, která všichni znali, a přinášela rovnováhu do tohoto světa, se začínala měnit k nepoznání. Čím dál tím více shinigami bylo uvězňováno za naprosto nesmyslné prohřešky a místo, které jste nazývali svým domovem, se změnilo spíše na přísné nápravné zařízení. Eiji měl za úkol oné shinigami chytat a uvězňovat. Upřímně, myslel si, že se centrála 46 naprosto pomatla. Později byli tito vězni i popravovaní, což si nezasloužili a Eiji nemohl již nadále následovat rozkazy centrály a vzepřel se. Chvíli byl na útěku, ale nakonec ho chytila jeho velitelka a poslala za mříže, kde měl čekat na rozsudek smrti.

Ve vězení to nebyla procházka růžovým sadem. Nacházelo se tam spousta osob, které tam zavřel, ale dokázal se naštěstí ubránit a získal si respekt. V den kdy měla jeho cesta boha smrti skončit, se stala nečekaná věc. Na pomoc mu přišla jeho nejlepší kamarádka a zároveň ex-velitelka společně s pár členy Onmitsukida. S jejich pomocí utekl z vězení a vyhnul se své smrti. V ten samý den proběhlo i to věhlasné povstání kapitánů, které otřáslo všemi základy, které centrála budovala.

Celých deset let po svém útěku přebýval v lidském světě. Pracoval tam jako kuchař v rodinné restauraci. Jeho život byl klidný a mírumilovný, ale až moc. Chtěl se vrátit zpět do Soul Society, jenže kdyby to udělal, čekalo tam na něj jen setnutí hlavy. To usuzoval až do doby, kdy ho navštívil shinigami s dopisem od nového vrchního kapitána, kde se psalo, že jeho prohřešky k Soul Society jsou odpuštěny a nabídli mu post kapitána druhé divize. Byla to šance mít svůj starý život zpět a on se jí uchopil.

Po návratu se dozvěděl, že Onmitsukidō zaniklo a funguje jen Gotei 13. Jeho bývalá velitelka z tajné jednotky se stala kapitánkou páté divize. Na svou novou funkci kapitána si zvykl celkem rychle, i když první dojem neudělal zrovna báječný, když narazil do sloupu na nádvoří, když se vydával představit svým podřízeným. Co tam vůbec dělal? Jen tam tak stál, jako vždy. Zachránil to svým důvtipem. Za ty léta si získal reputaci vlídného, ale přesto i přísného kapitána, který zkoušel sbalit snad už každou holku v jeho divizi. Jeho zástupkyní kapitána je už dvacet let modrovlasá, bílooká a směla knihomolka. Je velice zodpovědná a dává pozor, aby kapitán Harada stihl vše do určeného termínu splnit.  Jmenuje se Eri.

To je zatím vše, ale určitě toho ještě spousta přibude, takže zatím na viděnou.


Zanjutsu (Boj se zanpakutō): 5
Hakuda (Boj beze zbraně): 10
Kidō (Démonické umění): 2
Shunpo (Krok blesku): 8


Keido

Reiryoku. Tuhle energii má každá bytost, díky ní mohou shinigami provádět kidō, shunpo, používat speciální schopnosti své zanpakutō, zvýšit svou sílu nebo vypustit ze svého těla dávku reiatsu. Nikomu předtím se však nepovedlo takhle dokonalé synchronizovat reiryoku se svým tělem a zvýšit tím několikanásobně svou fyzickou sílu a odolnost jako Eijimu. Také mu to dává možnost ze svých častí těla vypouštět koncertovaný proud reiatsu, který buď ještě více zvyšuje jeho ničivou sílu, obranu nebo zrychluje jeho údery.

Pasivní účinek: zvyšuje enormně fyzickou sílu a odolnost jeho těla. Po fyzické stránce je nejsilnější shinigami v Soul Society.

Techniky:

Základní

Keido #1
Základní útočná technika keido. Vypustí koncertovanou dávku duchovní energie kolem části těla, kterou útočí a tím zvýší ještě více svou destruktivní sílu.

Keido #2
Základní obranná technika keido. Pracuje na stejném principu jako předchozí technika, akorát s tím rozdílem, že se reiatsu více přilne k Eijiho tělu a slouží jako takový štít.

Keido #3
Technika, která slouží ke zrychlení úderu a vyhýbaní. Eiji vypustí, většinou z loktu nebo chodidla, koncertovaný proud reiatsu, který se chová jako pohon k jeho tělu. Zrychlí jeho údery, stávají se pro oko téměř neviditelné, zahlednete jen takovou šmouhu. Dá se říct, že je to shunpo pro jeho údery a kopy.

Keido kombo #1
Na stejné končetině použije Keido #3 a Keido #1. Přechod mezi nimi je opravdu rychlý a je potřeba se maximálně soustředit.

Keido kombo #2
Použije se zároveň Keido #1 a Keido #2, ale na dvou rozdílných částech těla (jednou rukou vykryje útok a druhou zaútočí pomocí první techniky keida).

Pokročilé

Techniky, které Eijiho dost vyčerpávají.

Keido #4
Superrychlé údery za velmi krátkou dobu. Používá se zde Keido kombo #1 střídavě na obou rukách. Zvládne 20 úderů za 1 sekundu, maximální vydrž je 5 sekund, což znamená, že celkově nepřítele udeří 100krát za 5 sekund. Normálně to vypadá, jakoby Eiji udeřil jen pětkrát za celou dobu.

Keido #5
Eiji koncentruje do dlaně velké množství duchovní energie a poté stačí, když přiloží onu dlaň k nepříteli. Koncertována energie vystřelí z dlaně a projde skrz nepřítele. Neudělá mu to žádnou díru v těle, ale vytvoří se mu na místě velká modřina. Nezpůsobuje povrchové poranění, ale vnitřní krvácení, poškozuje svaly nepřítele a orgány. Velice náročná technika na koncentrací a spotřebovává vcelku velké množství reiatsu.

Keido #6
Pokročilejší technika Keida #2. Štít se nepoužije jen na určitou část, ale na celé tělo najednou. Netrvá to dlouho a zvládne zablokovat jen jednu techniku.

Keido kombo #3
Jedná se o podpornou techniku keida. Eiji koncentruje dávku duchovní energie do spodní části nohou a prstů. Následně použije Keido #3 a společně s ním své shunpo. Provede jeden velice rychlý krok blesku. Je rychlejší, než jeho normální shunpo, ale nedovede jich použít více za sebou. Používá se na rychlou asasinaci.Jméno: Roscoe
Typ: bojový

Základní tvar

Wakizashi s černo-bílou rukojetí a červeno-černým pouzdrem, na kterém je obmotaná dlouhá stuha černé barvy. Tsuba je kruhovitého tvaru.

Duch zanpakutō

Roscoe je entuziastický a hlasitý duch. Nedokáže stát na jednou místě, pořád musí něco dělat. Někdy při rozhovoru s Eijim začne dělat kliky a počítat anglický, vždy vynechá číslo pět. Je strašně vášnivý, brečí štěstím kvůli každé pitomosti.

Roscoe je přibližně stejně vysoký jako Eiji. Má červené středně dlouhé vlasy a tmavě červené očí. Hruď a ruce má omotané obvazy. Nosívá hnědou vestu s kapuci a kalhoty téže barvy. Na předloktí a holení nosí pevné kovové chrániče.

Vnitřní svět

Vnitřní svět je pro Eijiho hotové peklo. Rozlehlá země pokrytá zříceninami obrovských kamenných sloupů. Některé části jsou pokrytý zeleným mechem. V dálce jde zpozorovat nějaká hora. Eiji tento svět nemá v oblibě, protože je tam velké množství sloupů, do kterých má možnost narazit, stává se to častěji než by chtěl. Některé ty zříceniny jsou jeho dílo. Celým světem se rozléhá hustější mlha.


Bere na sebe podobu robustních boxerů na ruku. Boxery na sobě mají čtyři hroty.

Vyvolávací příkaz: Korosu! (Zabij!)
Speciální schopnost: žádná
Eiji
Eiji

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 26. 03. 17
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru