Povstání kapitánů - minulost fóra

Bleach :: RPG :: Pravidla

Goto down

Povstání kapitánů - minulost fóra

Příspěvek pro Eiji za Fri Mar 31, 2017 1:26 pm

Každý příběh má kapitolu, ve které se vše začíná rozpadat a cokoliv známé, ctíme a je nám blízké se změní k nepoznání. Bleach Nová generace není výjimkou.

Začalo to vyhláškou Centrály 46, která zakazovala lidem, kteří nejsou urozeného původu navštěvovat shinigami akademii Shin'ō. Studenti, jenž v tu dobu studovali na oné akademii a nesplňovali tyto podmínky, byli vyhození. A od té doby to bylo jen horší a horší.

Centrála začala vydávat naprosto nesmyslné zákony, jež nejen omezovali svobodu shinigami, ale také ohrožovali celé Soul Society. Byli tu ovšem takový, kteří z toho těžili a to byly šlechtické rody v Seireitei. Ti nemohli být více spokojení a nezdráhali se to dávat najevo. A jelikož k nim patřila více než polovina kapitánů Gotei 13, včetně toho vrchního, tak tu nebylo mnoho způsobu, jak se s touto situaci v míru vypořádat.

Spousta shinigami bylo nespravedlivě uvězňováno a následně i popraveno, což nemohlo být nadále přehlíženo a tolerováno. Uvězňování a trestání prohřešků měla na starost tajná jednotka Onmitsukido, která spadala přímo pod vedení centrály.

Začala se tvořit povstalecká aliance vedená kapitánem třinácté divize. Jejich cíl byl navrátit do Společenství duší pořádek. Gotei 13 se rozdělilo na dvě strany – jedna chtěla návrat starého režimu a ta druhá ho naopak bránila.

Jedné noci se to vyhrotilo a nastalo to věhlasné povstání kapitánů. Byla to bitva, která začala i skončila onu noc, ale následky byly katastrofální. Všichni kapitáni onu noc zemřeli, Seireitei byla z větší části zničená a obrána Soul Society se zúžila na členy divizí, kteří byli přinejlepším na úrovní zástupců kapitánu.

Centrála 46 viděla následky svých činů a změnilo to alespoň trochu její postoj k vedení. O pár let později, kdy se situace začínala nepatrně uklidňovat, jmenovala nového vrchního kapitána, který měl na starost obnovit jednotky Gotei 13. Onmitsukido bylo zrušeno a šlechtické rody zbavený jejich pravomocí. Pomalu ale jistě se Seireitei začínala měnit k lepšímu.

Proč se centrála rozhodla vydat takovým směrem, nikdo neví. Možná chtěli vytvořit místo s lepší morálkou a shinigami z krevní linie zasloužilých bojovníků… nebo v tu dobu jen jeli na nějaký drogách a to jim pomotalo hlavu.  Ti jenž to věděli, jsou už mrtvý a postupem času se z toho stála historie, kterou už nikdo nechce řešit.

Náš děj se odehrává 80. let po těchto událostech. Nově jmenování kapitáni nejsou ani zdaleka na takové úrovní jako ti staří. Většina z nich zatím neovládla ani bankai. Do své funkce byli jmenování díky svým vůdcovským schopnostem a také patří dnes k těm nejsilnějším, které Seireitei má.
Eiji
Eiji

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 26. 03. 17
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


Bleach :: RPG :: Pravidla

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru